Блог

5 Книг, що надихають підприємців

Ось наша підбірка книг, які можуть стати мотиватором для росту чи запуску бізнесу:

  • R͟e͟w͟o͟r͟k͟.͟ Д͟ж͟.͟ Ф͟р͟а͟й͟д͟,͟ Д͟.͟ Х͟.͟ Х͟е͟н͟с͟с͟о͟н͟

Максимально ефективна книга з купою практичних порад. Її ми рекомендуємо всім – від тих хто тільки задумується про власну справу до людей, які вже керують великим бізнесом. Дійсно, кожен знайде там щось для себе аби створити ефективну структуру, команду та бути лідером.

  • В͟і͟д͟ х͟о͟р͟о͟ш͟о͟г͟о͟ д͟о͟ в͟е͟л͟и͟ч͟н͟о͟г͟о͟.͟ Д͟ж͟.͟ К͟о͟л͟л͟і͟н͟з͟


Вірте в свою ідею! вірте, що ви зможете її реалізувати, будьте терплячими! Зберіть таку команду, яка буде на одній хвилі з вами, та рухайтеся до цілі як їжак. Чудовий зразок книги, де автор не кидається словами, а підтверджує їх дослідженнями, даними зібраними його командою📊.

  • Д͟о͟с͟т͟а͟в͟к͟а͟ щ͟а͟с͟т͟я͟.͟ Т͟о͟н͟і͟ Ш͟е͟й͟


це історія успіху всесвітньо відомої інтернет-компанії Zappos, яка стартувала з нуля, була на межі закриття, але поборола всі труднощі і була викуплена Amazon за 1.2 млрд❗️Автор – саме той підприємець, який зумів зібрати команду і добитися результату.

Набридли книги про неймовірні історії успіху? Це не той випадок! Кожен бере з неї те, що йому зараз потрібно і створює свій W͟O͟W͟-͟е͟ф͟е͟к͟т͟!

  • S͟c͟r͟u͟m͟:͟ Р͟е͟в͟о͟л͟ю͟ц͟і͟й͟н͟и͟й͟ м͟е͟т͟о͟д͟ у͟п͟р͟а͟в͟л͟і͟н͟н͟я͟ п͟р͟о͟е͟к͟т͟а͟м͟и͟.͟ Д͟ж͟.͟С͟а͟з͟е͟р͟л͟е͟н͟д͟


Допоможе організувати процес та вашу команду. Хоча книга вже доволі відома, для українських підприємців вона залишається актуальною - спробуйте кілька порад та подивіться на результат✔️

  • К͟і͟н͟ц͟е͟в͟и͟й͟ б͟е͟н͟е͟ф͟і͟ц͟і͟а͟р͟.͟ Р͟.͟К͟у͟з͟ю͟к͟


Якщо ваша компанія вже може похвалитися кількома відділами та знаходиться перед труднощами росту - рекомендуємо! Це книга українського автора  Романа Кузюка, яка поєднує навчальні матеріали бізнес-планування з художньою та, навіть, трохи детективною лініє.

Розвивайтеся та не упустіть шанс запустити бізнес на максимум!

Детальна інформація про наші послуги на сайті proof.in.ua або за телефоном +38(099)0797361
Цікаво