Блог

5 цікавих фактів про маркетинг та рекламу

1. Найдорожчою рекламо у світі є реклама Chanel.


💰Її вартість майже дотягнулася до вартості середньостатистичного блокбастера. Вона коштувала за різними даними від 33 до 42 мільйони доларів, з них 3 мільйони - гонорар Ніколь Кідман за зйомки в цьому ролику.
Реклама Chanel завжди відзначалася грандіозністю, саме це і забезпечує бренду таку популярність.

2. Переворот у світі реклами авто зробили Volkswagen «Think Small» - реклама Жука, який став абсолютним антиподом тодішніх автівок.

🚗Здавалося б, маленьке та незручне авто (особливо на фоні американських гігантів), але новий «головний герой» підкорив своєю чесністю, скромністю та економністю.

Закінчилось паливо? Не біда – ти легко доштовхаєш свого жука сам!3. Використання техніки «умови ефективності» - ви бачили її сотню разів.


Для того щоб викликати позитивну реакцію споживачів, рекламний продукт оточують речами, що викликають позитивні емоції.

Наприклад, квіти, діти, котики, щаслива сім’я – ці речі часто можна побачити в рекламах порошків, сирків тощо. зустрічається.

4. Ембіент-реклама – креативна реклама, яку можна побачити в самих несподіваних місцях: сходи, туалет, пішохідний перехід.


Але! 💡Дослідження показують, що споживачі не завжди довіряють такій рекламі та навіть шукають в цьому певний підступ.

І ще один факт для роздумів:
5. Фармацевтичні компанії витрачають на маркетинг і рекламу в 2 рази більше коштів, ніж на проведення досліджень.

24% прибутку від продажів йде на просування товарів і лише 13% – на дослідження.Детальна інформація про наші послуги на сайті proof.in.ua або за телефоном +38(099)0797361
Цікаво